Vlkodlaci....

16. září 2007 v 21:01
Člověk se může stát vlkodlakem, pokud se jako vlkodlak narodí, je vlkodlakem pokousán nebo je někým proklet.
Stříbro vlkodlaky nezabíjí, i když jim vadí a způsobuje jim bolest. Kletba nemůže být nikdy zrušena. Všichni vlkodlaci mohou komunikovat prostřednictvím telepatie, která jim umožňujeefektivněji lovit. Vlkodlaci jsou prakticky nesmrtelní, díky neustálé tělesné regeneraci. Ve smečce jsou vlkodlaci spojováni fyzickým poutem. Jestliže jeden vlkodlak ze smečky zemře, ostatní vycítí jeho smrt. Jestli budete pokousáni a vlkodlaka zabijete, nikdy se kletby nezbavíte. tato kletba je jako virus nebo vzteklina. Jestliže budete pokousáni zvířetem, od kterého jste dostali vzteklinu a zabijete ho, nikdy se nevyléčíte. Stále virus máte.
Vkodlak může být zabit jakýmkoli zraněním, které kompletně zničí jeho srdce nebo mozek, ale utnutí hlavy je ten nejefektivnější způsob. Některé pověry tvrdí, že svěcená voda vlkodlaka zabije. Není to pravda. Křesťanství nebo věci, které se křesťanství týkají, odeženou jen některé vlkodlaky. Kříže, svěcená voda a bible je nezadrží. Jedna pověra tvrdí, že se vlkodlaci k smrti bojí vody, nehledě na množství nebo okolnosti. Není to pravda. Vlkodlaci se bojí vody jen ve velkých nádržích, jako jsou rybníky nebo jezera. Ale jestli potřebují být bestií, mohou do vody vstoupit.
Je několik způsobů, jak poznat, že se někdo stal vlkodlakem. Není to zřetelné. Nezáleží na tom, jak se to oběť snaží skrýt. Proto si všímejte příznaků podezřelé osoby, které zahrnují zvýšenou zuřivost a agresivitu, nevyprovokovaný vztek, nespavost, neklid a další zvláštní chování. Bohužel všechny tyto příznaky se v průběhu času dají držet pod kontrolou. Takže se na ně výhradně nespoléhejte.
Vlkodlaci se neproměňují pouze za úplňku ani když musí. Může se proměnit vždy, když chce, ve dne i v noci. Ačkoli čerstvě proměnění vlkodlaci jsou přinuceni ke změně určitými aspekty lunárních cyklů nebo určitých zvuků, takových jako je vytí jiného vlkodlaka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama